Kongresové centrum Olšanka, 16. 11. 2021

Koupit vstupenky

JV prodeji se pohybuji od roku 1997, kdy jsem začínal jako řadový prodejce vysavačů ve firmě Vorwek. Dnes pracuji jako konzultant a lektor ve firmě Business Success, kde jsem již 14 let a stále prodávám majitelům a šéfům firem školení a kurzy. Nejsem psycholog ani majitel velké firmy. Jsem prodejce jako vy a každý měsíc začínám s nulou. Nemám čas na složité teorie, nemám čas na chyby.

Téma přednášky: Tajemství vnitřní motivace

Prodej a tenis má několik společných vlastností. V tenise je důležité mít techniku, ale bez dobré psychiky je technika nefunkční. Prodejce může mít dobrou techniku prodeje, ale bez dobré psychiky nemá šanci, ztrácí motivaci. Vyrovnanou psychiku u prodejce tvoří ve velké míře jeho vztahy, a to hlavně v oblasti soukromí. Proč se s některými zákazníky cítim demotivován? Proč si mám, jako prodejce, dát na některé lidi pozor? Jak poznat zákazníka, kterého je lépe nemít? Co prodejce musí dělat, aby měl energii a motivaci k prodeji? Tato témata budou součástí workshopu.
Dostanete naprosto jiný pohled na posílení sebevědomí. Dostanete jiné informace, než na které jste zvyklí.
Upozornění: informace budou velmi jednoduché. Dnešní svět je plný komplexností a „nevysvětlitelných“ vztahů. Funguje jednoduchost a tu budeme řešit my.

Share

Martin Staněk