Kongresové centrum Olšanka, 16. 11. 2021

Koupit vstupenky

Biohacker, autor knihy Chladová terapie, spoluzakladatel Code of Life, tlumočník čínského jazyka a milovník čínských bojových umění. Libor školí biohacking ve firmách jako STRV, Red Hat, Johnson & Johnson, J&T Banka, VÚB, OVB. Pracuje také s vrcholovými sportovci. Spolupracuje na školeních také s uLékaře.cz a rozvijí projekty zaměřené na udržitelnost dlouhodobého výkonu.

Přednáška: Biohacking: Jak více získat a být u toho méně ve stresu

Také jak být více imunní, vyrovnanější, mít příjemné osobní vyzařování a správně se rozhodovat. Přepracovaný a nevyspalý obchodník si výrazně ubírá na kvalitě své práce. Co ovšem dělat, když máte práce hodně a ambicí také? Touto otázkou se zabývá jeden z oborů, který si také díky práci razí cestu do vzdělávání na podnikatelsko-manažerských univerzitách – biohacking. Jak více stihnout, lépe se cítit a dělat lepší dojem na klienty i na všechny lidi, se kterými potkáváte? Hlavně díky mikropauzám přes den. Pojďte získat praktické tipy s jedním z průkopníků tohoto oboru v Česku. Mít více energie není záhada – je to čistá věda, která má velmi praktické využití pro každého, kdo má za cíl být při každém západu slunce o krok dál, než když vycházelo.

Workshop: Chladová terapie a dechové techniky

Mít více energie do každého dne není těžké. Na biologické úrovni to umíme zajistit spolehlivě pomocí dýchání a také prací s chladovou terapií neboli otužováním. Otužování získalo hlavně v poslední době ohromný rozmach. Na co se ovšem teprve do popředí zájmu dostává, jak ho využívat rozumně a dlouhodobě tak, aby nás maximálně podpořilo v ohledech energie, imunity, chuti být aktivní a dobré nálady? Vědeli jste například, že bolest z odmítnutí je taky bolest? A že se dá na samotné biologické úrovni tlumit léky proti bolesti, nebo mnohem lépe – chladem?

Share

Libor Mattuš